یراق فلوکسی واگن

یراق فولکسی واگن اگر چه قیمتی بالاتر از پنجره های کشویی دارند اما پروفیل بسیار خوبی محسوب می‌شود. عایق بندی این پنجره‌ها بسیار زیاد است. این نوع یراق‌ها  یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای فضاهای بسیار بلند می‌باشد. زیبایی خاص این پنجره و نحوه باز شدن آن بصورت‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و حتی معمولی باعث می‌شود در استفاده از آن برای محل های بزرگ (سالن های پذیرایی یا کنفرانس) از جذابیت ویژه ای برخوردار باشد. با مشورت با کارشناسان ما می‌توانید یکی از بهترین گزینه ها را برای فضای مورد نظرتان انتخاب نمایید. درب و پنجره فولکس واگن یوپی وی سی با دارا بودن کیفیت بسیار عالی همراه با طول عمر بالا و حفظ فضای داخلی باعث محبوبیت  روز افزون خود شده است. این نوع درب و پنجره ها در هتل ها، ساختمان های اداری، منازل و برج ها و… قابلیت استفاده دارند .

این مدل از پنجره، همانند پنجره های کشویی می ماند ولی درب های آن همانند اتومبیل فولکس واگن بصورت ریلی باز و بسته می شوند، به همین علت به این مدل پنجره، فولکس واگنی می گویند. این نوع پنجره دارای عایق بندی بالایی می باشد و جایگزین خوبی برای پنجره های کشویی می باشد. در تولید پنجره فولکس واگنی از یراق آلات خاصی استفاده می شود، که گرانترین نوع یراق آلات به حساب می آیند. استفاده از این نوع یراق آلات برای پنجره ها با ابعاد بزرگ مناسب می باشد.

درب و پنجره فولکس واگنی دوجداره UPVC یکی از پر طرفدارترین و زیباترین نوع پنجره دوجداره است و انواع مختلفی دارد.

پنجره فولکس واگنی عایق بندی پنجره لولایی و راحتی استفاده پنجره کشویی را همزمان دارا می باشد.

به زبان ساده مکانیزم باز و بسته شدن درب های فولکس واگنی، مثل درب های ون تاکسی است. ابتدا قسمت بازشو مقداری عقب می آید و در ریل قرار میگیرد، سپس به صورت کشویی حرکت میکند

یراق آلات فلوکسی
فهرست